Морилка або бейц – барвник для деревини, призначена для збереження текстури дерева, для більш яскравого виділення малюнка, напрямку волокон. Відтінки можуть відрізнятися, так як багато залежить від самої деревини. Темніші породи дають більш насичений, строгий відтінок, а світлі – м’який. Виготовлення музичних інструментів чи будь-яких інших аксесуарів з даним видом покриття займає менше часу, чим покриття емалями, відповідно ваш виріб буде готовий швидше. Зносостійкість у алкідної морилки най вища в порівнянні з іншими видами покриття.
Деякі зразки морилок з палітри:

Зразки морілок

Емаль – однотонне, безструктурне покриття, наприклад: чорний, білий, жовтий, зелений кольори. Можливий градієнт переходу між кольорами та створення різних, цікавих художніх робіт, так як текучість та проникливість цих засобів можна контролювати. Завжди наноситься в декілька етапів і є більш трудо-ємним процесом, відповідно займає більше часу на виготовлення. Кольори емалей мало залежать від кольору і структури деревини, тому являються еталонними. Деякі зразки кольорів з палітри:

Палітра кольорів - емаль

Віск – ми використовуємо виключно бджолиний, власного виробництва. Покриті вироби такими мастиками дуже гарно пахнуть і являються 100% натуральним продуктом, якщо в його склад не добавляти барвники для зміни відтінку. Віск для покриття деревини має спеціальну структуру (після правильного приготування) і захищає музичні інструменти та аксесуари від впливу навколишнього середовища та подряпин. 

Масло-віск для дерева

Емалі на основі алюмінієвої пудри з молотковим ефектом. Такі види покриття досить гарно виглядають вже одразу після нанесення, так як алюмінієва пудра вступає в реакцію з повітрям і при окисленні утворює візерунки на поверхні виробу. Товщина зовнішньої плівки в 5-8 раз товстіша чим у звичайних емалей. Сохнуть такі фарби відповідно в тричі довше. Їх не потрібно додатково покривати захисними лаками. Деякі зразки з палітри:

Фарба з молотковим ефектом