Сопілка розбірна Тенор (хроматична) – Duda

750

Колір мундштука: чорний / коричневий
Матеріал мундштука: композит
Матеріал аплікатури: метал
Діапазон: 2 октави / тенор “Фа (F)”
Тип: хроматична
Особливість: налаштування тону
Звукових отворів: 10
Розмір: 485*39 (мм)
Вага: 170 грам.

 

Категорії: ,

Опис

Сопілка Duda – хроматичний, професійний музичний інструмент з настройкою тону, відноситься до класу духових. Діапазон тенор – 2 октави з початковою нотою F (Фа). Отворів для пальців 10 (8 зверху і 2 знизу). Кожний отвір має свою ноту / пів ноту, а силою дихання ви змінюєте октави.

Сопілка розбірного типу, з можливістю змінювати мундштуки і налаштовувати тон, витягуючи або засовуючи аплікатурну частини. Налаштування можливе на долю нижче, якщо вам потрібно ще й на долю вище лагодити інструмент, то про це вам необхідно вказати при замовленні музичного інструмента і ми виготовимо сопілку з ширшим діапазоном налаштувань. Такі функції уже для професійних користувачів, а бувалому користувачу повністю вистачає стандартної системи.

Свисток має ряд позитивних відмінностей від моделей які існували і існують на сьогоднішній день. Легше береться Фа (F) нижчої октави, легко продувається, простіший перехід між октавами.  Денце скошене, допомагає швидко грати на дієзах, коли ліва рука не підтримує музичний інструмент. Отвір свистка розміщений зверху, що добре для концертної діяльності, коли граєте у мікрофон, звукознімач. Отвір можна переставити в нижнє положення, перекрутивши мундштук верх ногами. На деньці тенора є спеціальне заглиблення, для губ, щоб  зручно було тримати кута 45° при грі.

Аплікатурна частина виготовлена з металу, покрита хромом. Метал має чудові звукові якості і повністю заміняє крихкий ебоніт. Звукові отвори для пальців кромковані і мають достатній діаметр, якщо сопілкар полюбляє грати на сопілці з блендами, чи півтонами нестандартною технікою. 

Сопілка Duda (тенор) не вибаглива до температурних змін і може використовуватися в будь-яких умовах, але ідеально звучить при позитивних температурах, як і всі професійні, музичні інструменти. Оригінальний дизайн і технологія. Всі дві октави мають стабільне і сильне звучання. В розібраному вигляді її легко транспортувати, займає мало місця. Для догляду за сопілкою, необхідно з рідка змащувати отвори та рухомі частини вазеліном і продувати перед грою свисток, особливо коли холодно.


Додаткові опції


  • Власні параметри інструмента
  • Інший звукоряд
  • Художнє оформлення корпусу
  • Посібник для навчання гри на сопілці
  • Чохол або Футляр для сопілки
  • Шейкер на палець
  • Тамбурин з кріпленням на ногу/руку

 

Аудіозапис Сопілки 

Аудіо запис

 

Go to Top