Сопілка дводенцівка розбірна – Zholomiya (сопрано)

650

Колір аплікатури: білий
Колір мундштука: чорний / коричневий
Матеріал: композит
Діапазон сопілки: сопрано До (С)
Тип: хроматична
Аплікатура ліва: 10 отворів
Аплікатура права: 4 отвори
Налаштування: можливе
Звукові канали: два (незалежні)

Розмір: 310*33 (мм)
Вага: 160 грам.

 

Категорії: ,

Опис

Дводенцівка Zholomiya – західноукраїнський музичний інструмент, здвоєна сопілка зі своєю системою отворів, свистків та цівок. Мундштук Жоломії цільний і має два незалежних канали та свистки з ергономічною формою для зручності виконання музики як на одному так і на двох свистках одночасно.
Аплікатурні частини (цівки) відповідають стандартному звукоряду класичної, хроматичної сопілочки з десятьма отворами, тільки тут, одна частина (ліва трубка) має 10 отворів, а друга (права) 5 із строєм в унісон, що дозволяє виконувати як прості, так і складні мелодії. Стрій в 1,9 октави на двох цівках. Стандартно музики використовують 1,5 октави, так як грати на здвоєному свистку важко вище вказаних параметрів, але поле для творчості є, Жоломія має великий запас по звуку, і можна витягти якісно навіть 2 октави, маючи певні навички.
Так, як музичний інструмент розбірний, його легко транспортувати і чистити. Не вибагливий до перепаду температур і виготовлений з екологічно-чистих матеріалів. Можлива мікро підстройка звучання кожної частини окремо. Також у дводенцівки можна налаштувати положення звукових отворів на свій смак, так як вам зручно, просто по крутивши аплікатурну трубку.


Додаткові опції


  • Власні параметри інструмента
  • Інший звукоряд
  • Художнє оформлення корпусу
  • Чохол або футляр для сопілки
  • Шейкер на палець
  • Тамбурин з кріпленням на ногу / руку

 

 


Go to Top