Сопілка класична Сопрано (хроматична) – Zozulya

370

Колір: чорний
Матеріал: композит
Діапазон: сопрано “До (С)”
Тип: хроматична
Звукових отворів: 10

Розмір: 310*25 (мм)
Вага: 55 грам.

 

Категорії: ,

Опис

Сопілка Zozulya – хроматичний, професійний музичний інструмент, відноситься до класу духових. Діапазон сопрано – 2 октави. Отворів для пальців 10 (8 зверху / 2 знизу). Кожний отвір має свою ноту, а силою дихання ви змінюєте октави.

Виготовлений і розроблений нами свисток, уже нового покоління, з рядом вдосконалень. Тепер взяти До (C) першої октави буде набагато простіше, особливо початківцям і досить плавний перехід між октавами, що було проблемою всіх сопілок, різних виробників, з стандартними свистками. Легко продувається, має теплий, приємний, мягкий тембр. Екологічно чистий матеріал, що не піддається впливу природнім факторам і ваш стрій сопілки завжди буде в нормі.

Аплікатурна частина виготовлена з товстого полі-вінілу і гарно проводить звук, не ламається і зручна в користуванні. При падіннях не пошкоджується, що є запорукою довгого сроку служби. Також, не піддається впливу зовнішніх факторів, а це дозволяє грати при будь-яких температурах. Відстань між отворами для пальців теж була змінена і стала коротшою на 2 мм, завдяки чому на сопілці зможуть грати навіть діти, тим паче дорослі, без зайвих зусиль (розтяжок). Пальці не притискаються один до одного, не заважають запилюватися, виконувати складні тремоло, бленди. 

Сопілка повністю підходить для різних духових дисциплін, як сцена так і музична школа, інститут чи просто хобі. 

 


Додаткові опції


  • Власні параметри інструмента
  • Інший звукоряд
  • Художнє оформлення корпусу
  • Посібник для навчання гри на сопілці
  • Чохол або футляр для сопілки
  • Шейкер на палець
  • Тамбурин з кріпленням на ногу

Аплікатура


Аплікатура для сопілки (сопрано, прима) Етно Світ Аплікатура для сопілки (сопрано, прима) Етно Світ Аплікатура для сопілки (сопрано, прима) Етно Світ

плікатура для сопілки (сопрано, прима) Етно СвітАудіозапис Сопілки


Go to Top